team image
Jurgita Lemešiūtė - Frejienė
Vadovaujanti partnerė
+370 614 65999
jurgita@peoplelink.lt

Jurgita Lemešiūtė – Frejienė

Jurgita turi daugiau nei 10 metų patirtį personalo paieškos ir atrankos bei vertinimo srityse. Pagrindinis išsilavinimas organizacijų psichologijoje ir tarptautinė vadovų magistratūra (EMBA) bei darbo patirtis su stambiausiomis bendrovėmis Lietuvoje ir už jos ribų, leidžia konsultuoti organizacijas ne tik vadovų ir profesionalų paieškos ir atrankos klausimais, bet ir veiklos vertinimo, personalo sistemų efektyvumo, darbuotojų įsitraukimo ir motyvavimo srityse.

Pirmame pokalbyje dėl darbo, paklausta apie savo karjeros tikslus, atsakiau “noriu būti geriausia savo srityje”, dabar suprantu, kad tokioje dinamiškoje aplinkoje šis kelias yra nesibaigiantis, bet tvirtai žengiu savo pasirinkimo link ir siekiu įkvėpti visą People Link komandą. Tikiu, kad esame vieni iš geriausių rinkoje, nes mums rūpi mūsų klientų verslas, mes sekame rinkos naujienas, dažnai pirmieji pristatome naujoves Lietuvoje, keliame personalo paslaugų kokybę.

Rūta Ratavičiūtė

Rūta Ratavičiūtė turi organizacijų psichologijos magistro išsilavinimą ir daugiau nei 6 metų patirtį darbuotojų paieškoje, atrankoje bei vertinime. Šiuo metu Rūta užsiima tarptautine darbuotojų paieška bei vadovauja People Link Group LTD padaliniui Jungtinėje Karalystėje.

Rūtai darbas su žmonėmis yra pats įdomiausias ir niekada neatsibostantis iššūkis, nes žmogaus pažinimas – begalinis. Rūta specializuojasi pardavimų ir marketingo specialistų bei aukščiausio lygio vadovų paieškose, kur, norint įvertinti kandidatą, jo asmenybę reikia suprasti lygiai taip pat, ar net labiau, nei profesinius gebėjimus. Geras psichologijos išmanymas padeda Rūtai konsultuoti organizacijas ne tik darbuotojų paieškos, bet ir veiklos vertinimo, įsitraukimo, personalo sistemų efektyvumo bei motyvavimo klausimais.

Mano pagrindinis gyvenimo tikslas nėra išmatuojamas ir apribotas laike, kaip kad reikalauja tikslų formulavimo metodikos. Nes šis tikslas yra tobulėjimas. Nežinau kitos veiklos, kuri padėtų tobulėti ir augti tiek asmenybiškai, tiek profesiškai, kaip darbas. Svarbiausia – pasirinkti sau tinkamiausą veiklą. Aš tai radau. Dabar padedu kitiems tai rasti.

team image
Rūta Ratavičiūtė
Vyresnioji konsultantė / Partnerė
+447438970339
ruta@peoplelinkgroup.co.uk
team image
Ugnė Mykolaitytė
Vyresnioji konsultantė
+370 68012549
ugne@peoplelink.lt

Ugnė ieško finansų ir administracijos srities vadovų ir profesionalų. Ugnė People Link rūpinasi ne tik klientų finansų padaliniais, bet ir visų atrankų vykdymo kokybe.

Džiaugiuosi dirbdama su svarbiausių specialistų pozicijų paieška ir atranka. Nuolatinis kasdienio darbo palydovas – gilinimasis į naujausias finansų bei administravimo specialistų vertinimo tendencijas ir metodikas, kurios duotų ne tik kokybišką bei efektyvų rezultatą, tačiau sukurti vertę ir kandidatams. Šis abipusiu bendradarbiavimu grįstas ryšys padeda kurti platų kontaktų tinklą, kurį paverčiu savo pranašumu imantis ne tik individualių, bet ir srautinių paieškos projektų.

team image
Rimgailė Samušytė
Personalo vertinimo ir tyrimų konsultantė
+370 66520886
rimgaile@peoplelink.lt

Rimgailė kompanijoje yra atsakinga už kandidatų vertinimo įrankius ir organizacijų tyrimus.  Psichologinis išsilavinimas ir pastovus žinių gilinimas šiose srityse leidžia jai ne tik padėti kolegoms tinkamai įvertinti kandidatus, bet ir konsultuoti klientus pasirenkant tinkamiausią darbuotoją iš savo  vykdomų atrankų, priimant sprendimus dėl paaukštinimo  ar atleidimo. Rimgailė taip pat vykdo įvairių sektorių darbo rinkos atlyginimų bei motyvacijos tyrimus.

Tikiu, jog kiekvienas aukščiausius rezultatus atneša ne tik darydamas tai, ką daro geriausiai, bet ir toje aplinkoje, kurioje jis gali tai daryti geriausiai. Todėl teikiu ypatingą reikšmę išsamiam kandidatų įvertinimui bei siekiu padėti kompanijoms rasti personalo sprendimus, kurie užtikrintų galimybes jų darbuotojams pasiekti aukščiausių rezultatų.

team image
Matas Martinkėnas
Vyresnysis konsultantas
+370 696 09920
matas@peoplelink.lt

Matas kiekvieną dieną dirba su inžinerinių pozicijų paieška ir atranka, taip pat padeda klientams surasti geriausius techninės srities pardavimų profesionalus.

Be to, Matas yra atsakingas už talentų pritraukimo (angl. Sourcing) strategijas ir naujausių paieškos metodų taikymą, visos kompanijos mąstu.

Nuolatos rūpinuosi, kad būtų išnaudoti efektyviausi ir moderniausi kandidatų paieškos metodai. Todėl galiu kurti ilgalaikį ryšį su plačiu ratu talentingiausių specialistų ir pasiūlyti geriausiai jų lūkesčius atitinkančius karjeros pokyčius.

team image
Laura Kuzminienė
Vyresnioji konsultantė
+370 612 35287
laura@peoplelink.lt

Laura specializuojasi pardavimų ir rinkodaros specialistų bei vadovų paieškoje. Pagrindinės Lauros išanalizuotos industrijos yra greito apyvartumo prekės (FMCG), mažmeninės prekybos tinklai, farmacija, gamyba. Turėdama didelę patirtį personalo valdymo ir pardavimų srityse ji geba puikiai įvertinti Jūsų būsimų komandos narių kompetencijas.

Esu talentų magnetas, kuris sujungia (pritraukia) reikiamus kandidatus savo klientų verslo planų įgyvendinimui. Tikiu, kad be tinkamų žmonių stebuklų nesukursi. Tad savo nuoširdžiu profesionaliu darbu prisidedu prie kompanijų stebuklų įgyvendinimo.

team image
Gabija Bužinskaitė
Konsultantė
+370 698 14651
gabija@peoplelink.lt

Gabija People Link yra atsakinga už pardavimų, marketingo ir klientų aptarnavimo talentų paiešką. Psichologijos išsilavinimas ir tęsiamos studijos organizacinės psichologijos srityje leidžia jai puikiai įvertinti asmenines darbuotojų savybes ir jų potencialą.

Šiuolaikinė talentų paieška prilygsta marketingui – ieškodami talento, privalome jo dėmesį patraukti unikaliu turiniu bei sukurti tarpusavio ryšį. Juk pirmiausiai renkasi darbuotojas, nebe darbdavys!

team image
Dovilė Baltramiejūnaitė
Konsultantė
+370 610 22553
dovile@peoplelink.lt

Dovilės aktyvumas ir neįtikėtini talentų paieškos įgūdžiai leidžia mums sėkmingiausiai identifikuoti ir pasiekti inžinerijos ir finansų srities talentus visoje Lietuvoje.

Savo gyvenime vadovaujuosi principu, kad darbas nėra tik darbas, darbas yra tai – kas esi tu. Tikiu, kad savo darbe keičiame kitų žmonių gyvenimus, todėl tą darome rūpestingai ir atsakingai.

team image
Vilūnė Kazlauskaitė
Konsultantė
+370 618 29820
vilune@peoplelink.lt

Vilūnė yra atsakinga už talentų paiešką pardavimų, eksporto bei klientų aptarnavimo srityse, tačiau neretai prisijungia prie atrankų ieškant finansų bei administracijos srities specialistų.

Šiandieninėje skubančioje visuomenėje žmogui be galo svarbu suprasti savo tikslus, atrasti tikrąsias vertybes bei ieškoti savojo kelio, kuriuo norisi eiti, nepaisant to, kiek iššūkių jis yra parengęs. Dirbdama talentų paieškos specialiste siekiu atpažinti tuos, kurie turi drąsos bei ryžto siekti savo gyvenimo vertybių bei drąsiais žingsniais kopia savo svajonės link.

team image
Danas Venclovas
Konsultantas
+370 613 89310
danas@peoplelink.lt

Danas visada siekia aukščiausios kokybės bei geriausio rezultato. Išsilavinimas organizacijų psichologijoje bei patirtis komandos valdymo ir techninio darbo srityse, padeda objektyviau matyti kandidatus ir aiškiau suprasti Jų poreikius. Danas dirba su aukšto lygio inžinerijos bei IT sričių specialistais ir siekia Mūsų klientams atrasti pačius geriausius kandidatus.

Kiekviena diena, kiekvienas pokalbis yra skirtingas, žmonės niekada netampa rutina. Visi turime žinias, kompetenciją, talentą – vieni jį slepia, kiti leidžia jam žydėti. Tie, kurie savo talentą ugdo ir nežaboja – gali įgyvendinti VISKĄ!

team image
Kristina Lingytė
Konsultantė
+370 698 27356
kristina@peoplelink.lt

Kristina specializuojasi pardavimų, eksporto bei klientų aptarnavimo sričių talentų paieškoje, su malonumu ieško skirtingomis kalbomis kalbančių įvairių sričių specialistų.

Visada ir viską stengiuosi daryti su meile ir atsidavimu. Aš tikiu, kad nuoširdus darbas ir pastangos yra tie dalykai, kurie sugrįžta bumerangu, todėl verta atiduoti 100% savęs. Jei myli tai ką darai – šypsaisi, o juk „Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie“. Man klientų ir kandidatų šypsena yra geriausias rodiklis, kad einu teisinga linkme.

team image
Sandra Urbaitė
Administravimo ir komunikacijos specialistė
+370 616 49208
info@peoplelink.lt
Sandra yra People Link Care Manager – rūpinasi ne tik kolegomis, bet ir sklandžia ofisų veikla. Sandra taip pat yra atsakinga už komunikaciją.
Tikiu, kad nieko nėra neįveikiamo. Nuoširdus darbas ir meilė tam, ką darai, padės įgyvendinti net ir pačius didžiausius tikslus!