team image
Jurgita Lemešiūtė
Vadovaujanti partnerė
+370 614 65999
jurgita@peoplelink.lt

Jurgita Lemešiūtė

Jurgita turi daugiau nei 10 metų patirtį personalo paieškos ir atrankos bei vertinimo srityse. Pagrindinis išsilavinimas organizacijų psichologijoje ir tarptautinė vadovų magistratūra (EMBA) bei darbo patirtis su stambiausiomis bendrovėmis Lietuvoje ir už jos ribų, leidžia konsultuoti organizacijas ne tik vadovų ir profesionalų paieškos ir atrankos klausimais, bet ir veiklos vertinimo, personalo sistemų efektyvumo, darbuotojų įsitraukimo ir motyvavimo srityse.

Pirmame pokalbyje dėl darbo, paklausta apie savo karjeros tikslus, atsakiau “noriu būti geriausia savo srityje”, dabar suprantu, kad tokioje dinamiškoje aplinkoje šis kelias yra nesibaigiantis, bet tvirtai žengiu savo pasirinkimo link ir siekiu įkvėpti visą People Link komandą. Tikiu, kad esame vieni iš geriausių rinkoje, nes mums rūpi mūsų klientų verslas, mes sekame rinkos naujienas, dažnai pirmieji pristatome naujoves Lietuvoje, keliame personalo paslaugų kokybę.

Rūta Ratavičiūtė

Rūta Ratavičiūtė turi organizacijų psichologijos magistro išsilavinimą ir daugiau nei 6 metų patirtį darbuotojų paieškoje, atrankoje bei vertinime. Šiuo metu Rūta užsiima tarptautine darbuotojų paieška bei vadovauja People Link Group LTD padaliniui Jungtinėje Karalystėje.

Rūtai darbas su žmonėmis yra pats įdomiausias ir niekada neatsibostantis iššūkis, nes žmogaus pažinimas – begalinis. Rūta specializuojasi pardavimų ir marketingo specialistų bei aukščiausio lygio vadovų paieškose, kur, norint įvertinti kandidatą, jo asmenybę reikia suprasti lygiai taip pat, ar net labiau, nei profesinius gebėjimus. Geras psichologijos išmanymas padeda Rūtai konsultuoti organizacijas ne tik darbuotojų paieškos, bet ir veiklos vertinimo, įsitraukimo, personalo sistemų efektyvumo bei motyvavimo klausimais.

Mano pagrindinis gyvenimo tikslas nėra išmatuojamas ir apribotas laike, kaip kad reikalauja tikslų formulavimo metodikos. Nes šis tikslas yra tobulėjimas. Nežinau kitos veiklos, kuri padėtų tobulėti ir augti tiek asmenybiškai, tiek profesiškai, kaip darbas. Svarbiausia – pasirinkti sau tinkamiausą veiklą. Aš tai radau. Dabar padedu kitiems tai rasti.

team image
Rūta Ratavičiūtė
Vyresnioji konsultantė / Partnerė
+37061441440
ruta@peoplelink.lt
team image
Matas Martinkėnas
Partneris
+370 696 09920
matas@peoplelink.lt

Matas kiekvieną dieną dirba su inžinerinių pozicijų paieška ir atranka, taip pat padeda klientams surasti geriausius techninės srities pardavimų profesionalus.

Be to, Matas yra atsakingas už talentų pritraukimo (angl. Sourcing) strategijas ir naujausių paieškos metodų taikymą, visos kompanijos mąstu.

Nuolatos rūpinuosi, kad būtų išnaudoti efektyviausi ir moderniausi kandidatų paieškos metodai. Todėl galiu kurti ilgalaikį ryšį su plačiu ratu talentingiausių specialistų ir pasiūlyti geriausiai jų lūkesčius atitinkančius karjeros pokyčius.

team image
Ugnė Škarnulė
Vyresnioji konsultantė
Šiuo metu vaiko priežiūros atostogose

Ugnė ieško finansų ir administracijos srities vadovų ir profesionalų. Ugnė People Link rūpinasi ne tik klientų finansų padaliniais, bet ir visų atrankų vykdymo kokybe.

Džiaugiuosi dirbdama su svarbiausių specialistų pozicijų paieška ir atranka. Nuolatinis kasdienio darbo palydovas – gilinimasis į naujausias finansų bei administravimo specialistų vertinimo tendencijas ir metodikas, kurios duotų ne tik kokybišką bei efektyvų rezultatą, tačiau sukurtų vertę ir kandidatams. Šis abipusiu bendradarbiavimu grįstas ryšys padeda kurti platų kontaktų tinklą, kurį paverčiu savo pranašumu imantis ne tik individualių, bet ir srautinių paieškos projektų.

team image
Rimgailė Butkuvienė
Personalo vertinimo ir tyrimų vadovė
+370 66520886
rimgaile@peoplelink.lt

Rimgailė kompanijoje yra atsakinga už kandidatų vertinimo įrankius ir organizacijų tyrimus.  Psichologinis išsilavinimas ir pastovus žinių gilinimas šiose srityse leidžia jai ne tik padėti kolegoms tinkamai įvertinti kandidatus, bet ir konsultuoti klientus pasirenkant tinkamiausią darbuotoją iš savo  vykdomų atrankų, priimant sprendimus dėl paaukštinimo  ar atleidimo. Rimgailė taip pat vykdo įvairių sektorių darbo rinkos atlyginimų bei motyvacijos tyrimus.

Tikiu, jog kiekvienas aukščiausius rezultatus atneša ne tik darydamas tai, ką daro geriausiai, bet ir toje aplinkoje, kurioje jis gali tai daryti geriausiai. Todėl teikiu ypatingą reikšmę išsamiam kandidatų įvertinimui bei siekiu padėti kompanijoms rasti personalo sprendimus, kurie užtikrintų galimybes jų darbuotojams pasiekti aukščiausių rezultatų.

team image
Vilūnė Eidukaitė
Vyresnioji konsultantė
Šiuo metu vaiko priežiūros atostogose

Vilūnė yra atsakinga už talentų paiešką pardavimų, eksporto bei klientų aptarnavimo srityse, tačiau neretai prisijungia prie atrankų ieškant finansų bei administracijos srities specialistų.

Šiandieninėje skubančioje visuomenėje žmogui be galo svarbu suprasti savo tikslus, atrasti tikrąsias vertybes bei ieškoti savojo kelio, kuriuo norisi eiti, nepaisant to, kiek iššūkių jis yra parengęs. Nuolat siekiu atpažinti tuos, kurie turi drąsos bei ryžto siekti savo gyvenimo vertybių bei drąsiais žingsniais kopia savo svajonės link.

team image
Dovilė Baltramiejūnaitė
Komandos vadovė
+370 610 22553
dovile@peoplelink.lt

Dovilė dirba su pramonės / gamybos bei statybos specialistų bei vadovų atrankomis. Jos aktyvumas ir neįtikėtini talentų paieškos įgūdžiai leidžia mums sėkmingiausiai identifikuoti ir pasiekti inžinerijos srities specialistus visoje Lietuvoje.

Savo gyvenime vadovaujuosi principu, kad darbas nėra tik darbas, darbas yra tai – kas esi tu. Tikiu, kad savo darbe keičiame kitų žmonių gyvenimus, todėl tą darome rūpestingai ir atsakingai.

team image
Danas Venclovas
Komandos vadovas
+370 613 89310
danas@peoplelink.lt

Danas visada siekia aukščiausios kokybės bei geriausio rezultato. Išsilavinimas organizacijų psichologijoje bei patirtis komandos valdymo ir techninio darbo srityse, padeda objektyviau matyti kandidatus ir aiškiau suprasti Jų poreikius. Danas dirba su aukšto lygio inžinerijos bei IT sričių specialistais ir siekia Mūsų klientams atrasti pačius geriausius kandidatus.

Kiekviena diena, kiekvienas pokalbis yra skirtingas, žmonės niekada netampa rutina. Visi turime žinias, kompetenciją, talentą – vieni jį slepia, kiti leidžia jam žydėti. Tie, kurie savo talentą ugdo ir nežaboja – gali įgyvendinti VISKĄ!

team image
Deimantė Petrauskaitė
Komandos vadovė
+370 620 34208
deimante@peoplelink.lt

Deimantė turi organizacijų psichologijos magistro laipsnį ir specializuojasi finansų, administravimo bei žmogiškųjų išteklių talentų paieškos srityse, tačiau taip pat prisideda ir prie kitų projektų siekdama atrasti geriausius rinkos talentus.

 

Meilė darbui ir galimybė nuolatos tobulėti ir mokytis geriausių savo srities specialistų apsuptyje yra mano kasdienės motyvacijos formulė. Tikiu, kad kiekvienas yra vertas rasti savo profesinį kelią ir esu laiminga galėdama prisidėti prie šio proceso. Taigi, darbas atrankų srityje man suteikia galimybę ne tik taikyti sukauptas žinias, bet pačiai realizuoti save.

team image
Gailė Sandaitė
Administravimo ir BDAR vadovė
+370 616 49208
+370 524 87265
info@peoplelink.lt
gaile@peoplelink.lt

Gailė yra People Link Care Manager – rūpinasi ne tik kolegomis, bet ir sklandžia ofisų veikla. Ji pasirūpina, kad visi laiškai būtų atsakyti ir visi skambučiai priimti.

Džiaugiuosi galėdama kurti jaukumą ir malonią atmosferą kolegoms ir mūsų svečiams. Taip pat tikiu, jog svarbiausia kiekvieną dieną pradėti su šypsena, tada visi darbai atrodys ir bus daug lengvesni.
team image
Justina Macijauskaitė
Vyresnioji konsultantė
Šiuo metu vaiko priežiūros atostogose

Justina yra atsakinga už inžinerijos bei finansų specialistų paiešką ir atranką. Jai puikiai pavyksta inžinierių pritraukimo strategijas panaudoti finansininkų paieškose ir atvirkščiai.

Manau, šiuo metu visi  varžomės dėl aktualiausių pozicijų ir geriausių talentų, tad yra labai svarbu tarp jų rasti suderinamumą. Čia ir yra ta vieta, kur jaučiuosi stipriausiai ir galiu padėti kitiems.

team image
Rūta Andriukaitytė
Vyresnioji konsultantė
+370 698 38997
ruta.a@peoplelink.lt

Rūta kiekvieną dieną dirba su IT atrankomis ir siekia atrasti geriausius talentus. Nuolatinis ryšių palaikymas su šios srities profesionalais leidžia Rūtai pateisinti kandidatų bei klientų lūkesčius.

Komforto zona – nuostabi vieta, deja ten, niekas neauga. Tikiu, jog tik mesdami sau iššūkius galime tobulėti tiek asmenybiškai, tiek profesiškai. Todėl savo darbe visada stengiuosi talentams parodyti visas galimybes bei rasti geriausią vietą augti kartu su mūsų klientais.

team image
Toma Daubarytė
Vyresnioji konsultantė
+370 698 14651
toma@peoplelink.lt

Toma kasdien dirba su pardavimų ir marketingo srities specialistų paieška bei prisideda prie kitų sričių projektų.

Tikiu, kad svarstymas apie darbo pokyčius yra sudėtingas procesas ir džiaugiuosi galėdama kandidatams  padėti įsivertinti įvairias galimybes bei pasirinkti tinkamiausią karjeros kelią vedantį augimo ir svajonės link.

team image
Edvardas Sereika
Konsultantas
+370 636 07139
edvardas@peoplelink.lt

Edvardas vykdo aukšto lygio specialistų paiešką ir atranką, specializuojasi dirbant su inžinerinėmis pozicijomis.

Ryšys, kurį kuriame su kitais žmonėmis gyvenimui suteikia daug prasmės. Ir nėra svarbu, ar tai šeimos nariai ar žmonės su kuriais dirbame. Svarbu, kad bendravimas būtų tikras, atviras ir nuoširdus. Šiuo principu vadovaujuosi ir dirbant su atrankomis – tikiu, kad tik pažindamas kandidatus, suprasdamas jų lūkesčius ir atvirai komunikuodamas galiu padėti priimti teisingus sprendimus bei pasiekti ilgalaikio rezultato.
team image
Gertrūda Trinkūnaitė
Konsultantė
+370 633 89940
gertruda@peoplelink.lt

Gertrūda specializuojasi inžinerijos ir finansų srities specialistų paieškose, tačiau taip pat prisideda ir prie kitų projektų siekdama atrasti geriausius rinkos talentus.

Manau, jog mūsų veikloje viskas prasideda nuo žmogiškumo. Pagrindinė mano, kaip specialistės užduotis, yra ne tik padėti kandidatams tobulėti ir augti kartu su mūsų partneriais, tačiau ir užmegzti žmogišką santykį, kuris mus skatina tobulėti ne tik kaip specialistus, bet ir kaip žmones.

team image
Sandra Kazakevičiūtė
Konsultantė
+370 615 25287
sandra.k@peoplelink.lt

Sandra specializuojasi žmogiškųjų išteklių bei marketingo ir komunikacijos talentų paieškos srityse, tačiau taip pat prisideda ir prie kitų projektų siekadama atrasti geriausius rinkos talentus.

Prisijungusi prie People Link komandos turėjau tikslą profesiniam augimui ir tobulėjimui.Po pirmojo mėnesio supratau, kad prisijungiau prie svajonių komandos, kuri užtikrina tai, ko ir tikėjausi. Todėl meilė darbui People Link paskatino išsikelti naują tikslą – padėti rinkos talentams atrasti tokias darbo pozicijas, kurios atitiktų jų lūkesčius, o darbdaviams atrasti stipriausius rinkos talentus. Tai mano kasdienė motyvacija – surasti „perfect match“ sparčiai besikeičiančioje darbo rinkoje, kuri kandidatui užtikrins – savirealizaciją, o darbaviui – puikius rezultatus.