Išdarbinimo proceso palengvinimas („Outplacement“)

Išdarbinimo proceso palengvinimas („Outplacement“)

Darbo praradimas darbuotojams gali būti vienas iš didžiausių stresą keliančių įvykių gyvenime. Šią patirtį lydi daugybė negatyvių emocijų – pyktis, nusivylimas, prislėgtumas. Todėl šį patyrimą būtina paversti konstruktyvia ir profesinį augimą skatinančia energija.

Išdarbinimas tai yra procesas, kuris padeda atleidžiamiems darbuotojams susirasti darbą kitose bendrovėse ir tęsti sėkmingą karjerą. Šis procesas turi kertinę reikšmę darbdavio įvaizdžiui formuoti bei išlaikyti krizinių situacijų kontekste. 

Išdarbinimo paslauga ir konsultacijos teikiamos darbuotojams ne savo noru keičiantiems karjeros kelią. Pagrindinis konsultacijų tikslas – amortizuoti neigiamas emocijas, išgryninti stipriąsias asmenines savybes bei kompetencijas, supažindinti su darbo rinka ir tinkamai pasiruošti kitam karjeros etapui. 

Išdarbinimas yra naudingas abipusiai: tinkamai atliktas išdarbinimas darbdaviams kelia jų reputaciją rinkoje,  demonstruoja atsakingumą ir orientaciją į darbuotojo gerovę bei aukštą verslo etiką, padeda suvaldyti atleidžiamų darbuotojų nepasitenkinimą (mažėja skundų, teisminių ginčų rizika), o darbuotojai, kurie lieka įmonėje yra linkę tapti lojelesniais. Darbuotojams tai sumažina patiriamą nerimą dėl atleidimo ir didina savivertę, padeda išsigryninti karjeros tikslus bei tinkamai save reprezentuoti, o tuo pačiu – padeda susirasti naują darbą. 

Išdarbinamus kolegas konsultuos patyrę ir sertifikuoti People Link konsultantai, turintys ilgametę darbinę patirtį atrankų bei konsultacijų srityje, tad siūlome šias paslaugas: 

  • Įsidarbinimo konsultacijos – pirmoji ir būtinoji išdarbinimo proceso pagalba įmonėms, kurios metu atleidžiami  darbuotojai, yra jų paruošimas naujo darbo paieškoms, supažindinimas su rinka.  
  • Sėkmingos karjeros konsultacijos – išplėstinės išdarbinimo proceso konsultacijos, kurių metu atleidžiami darbuotojai identifikuoja stipriąsias ir ugdytinas asmenybės bei kompetencijų sritis ir pasirengia konkretų planą tikslinės karjeros formavimui. 

Paslaugų rezultatas yra sumažėjęs neapibrėžtumas ir nerimas dėl atleidimo, parengtas karjeros planas ilgalaikiams tikslams pasiekti, parengtas reprezentatyvus CV ir Linkedin profilis, darbuotojo paruošimas pagrindiniams darbo pokalbių klausimams, pagalba tinkamai save reprezentuoti ateities darbdaviams, o sėkmingos karjeros konsultacijos, taip pat, padės atlikti išsamią Jūsų darbuotojo asmenybės savybių ir norimos veiklos atitikimo analizę. 

Šie sprendimai gali padėti Jums konstruktyviai išspręsti vienas iš sudėtingiausių situacijų versle, todėl skatiname atlikti tai profesionaliai ir pasitelkiant kokybiškus įrankius.

Išdarbinimo proceso palengvinimas („Outplacement“)

Į visus Jūsų klausimus atsakys Deimantė Petrauskaitė

+370 620 34208