Tapk Peoplelinker’iu

Tapk Peoplelink’eriu ir prisijunk prie mūsų komandos!

Didžiausią dėmesį kasdieniniame darbe skiriame asmeniniam ir profesiniam augimui ir tokiu būdų įgyvendti mūsų misiją: paruošti stipriausius rinkoje HR konsultantus, turinčius pasaulinio lygio kompetenciją, kurie keltų personalo paslaugų lygį ir reputaciją Lietuvoje per paslaugų kokybę, gerą klientų ir kandidatų patyrimą bei inovacijas.

Pastovus tobulėjimas

į augimą ir tobulėjimą žiūrime labai rimtai. Kiekvienas Peoplelinker’is nuolat dayvauja People Link Akademijos programoje, turi asmeninį mokymų biudžetą, lanko įvairius vidinius ir išorinius mokymus bei konferencijas, ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Visi Peoplelinker’iai turi galimybę iš įmonės lėšų finansuotis magistro, MBA ir kitas studijas.

Atvirumas ir pasitikėjimas

daug reflektuojame, dalinamės įžvalgomis ir grįžtamuoju ryšiu vienas kitam, kad dar labiau pagreitintume mūsų augimą.

Komandiškas savininkiškumas

nors iš pirmo žvilgsnio šie du žodžiai tarpusavyje nedera, mūsų komandoje niekada nesijausi vienas, padedame vienas kitam bei prieš klientus ir kandidatus dirbame kaip vienas kumštis.

Atkaklumas

Visada siekiame geriausio rezultato, Peoplelink’eriai yra pagarsėję “overachiever’iai”, kurie nepasiduoda ir visada siekia pačio geriausio klientų, kandidatų ir kolegų patyrimo.

Jei jauti, kad šios vertybės artimos ir tau, kviečiame kuo greičiau mums parašyti.

Be to, prisijungsi prie vis platėjančio Peoplelinker’ių rato, kuris vienija ne tik esamus, bet ir buvusius People Link darbuotojus. Turime bendraujantį tarpusavyje ir patirtimis besidalinantį People Link Alumni tinklą, nes mums labai artima idėja: “once a PeopleLinker, always a Peoplelinker”.

Šiuo metu ieškome kolegų į šias pozicijas?  

Peoplelinker’ių atsiliepimai

Co-Founder and CEO at jobRely
Džiaugiuosi pradėjusi ``rekruiterės`` karjerą People Link! Esu laiminga išmokusi naujos profesijos bei geros atmosferos darbe dėka, ``užsikabinusi``. Dabar nebeįsivaizduoju, kaip viskas būtų susiklostę, jei ne People Link.
Associate Partner/Head of IT Recruitment @ People Link
Dirbdamas People Link kasdien atrandu du man svarbiausius aspektus darbe - nuolatinį augimą bei skaidrumą. Visada yra galimybė turėti tokių iššūkių, kurie verčia pasistiebti, o taip pat, atvirumu ir skaidrumu grįstą bendradarbiavimą. O ką jau kalbėti apie šauniausius kolegas!
Personnel Assessment and Surveys - Business Line Manager at People Link
Mano pažintis su People Link prasidėjo prieš daugiau nei 7 metus ir galiu drąsiai pasakyti, kad per tuos metus niekuomet nebuvo nuobodu. Esu dėkinga kompanijai už augimą skatinančius kolegas, galimybę dirbti su puikiais klientais, įdomiais projektais bei galimybę ugdyti savo įgūdžius ne tik tiesioginėse atsakomybėse, bet ir įvairiose iniciatyvose.
Field Organization Development (FOD) Executive at Philip Morris International
Prie People Link komandos prisijungiau studijų metais, atlikau čia praktiką ir likau po jos. Ačiū, kad manim patikėjo 🙂 Dabar suprantu, kad tai buvo geriausias dalykas, kuris man galėjo nutikti profesinio kelio pradžioje. Patirtis čia man suteikė labai tvirtus ir labai kokybiškus pagrindus, kurie padėjo sėkmingai siekti tolimesnių profesinių tikslų. Įgijau ne tik profesinių žinių bei patirties atrankų srityje, išmokau verslo ir darbo su klientais subtilybių, bet labai džiaugiuosi, kad buvau tarp tokių žmonių ir tokioje aplinkoje, kuri padėjo susifomuoti teisingas vertybes ir požiūrį į darbą apskritai. Nuolatinis tobulėjimas ir Kokybė - du svarbiausi dalykai, kurių reikšmę ir svarba supratau Jurgitos dėka ir kurie, manau, yra mano sėkmės pagrindas iki šiol. Visada gera prisiminti tą patirtį, džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad galėjau patirti, ką reiškia būti “Peoplelinker’e” 🙂