Online pritraukimas ir atranka

Online pritraukimas ir atranka

Kuo toliau, tuo labiau aktualus tampa nuotolinis darbas bei organizacijos procesų perkėlimas į online erdvę. Tai, kad „gyvo“ kontakto mažėja, nereiškia, jog procesų kokybė dėl to turi nukentėti. Jūs turite galimybę formuoti savo, kaip inovatyvaus darbdavio, įvaizdį.

Kasdien padėdami spręsti klientų iššūkius, didelį dėmesį skiriame sprendimų pagrįstumui ir metodiškumui, o atsižvelgdami į rinkos poreikius juos perkėlėme į virtualią erdvę.  Siūlome Jums greitesnį, efektyvesnį, tačiau ne mažiau kokybišką sprendimą, leidžiantį sėkmingai įgyvendinti personalo pritraukimo ir atrankos procesą online.

Kandidatų pritraukimas

Taikydami inovatyvią atrankų rinkodaros praktiką pritraukiame geriausius kandidatus. Periodiškai atlikdami „Ko nori darbuotojai?“ tyrimus ir palaikydami santykius su kandidatais žinome, ko jie ieško, o bendraudami su jumis galime padėti išgryninti įmonės turimas naudas bei pagrindines žinutes, kurios pritrauks jūsų ieškomus kandidatus. Suformuojame patrauklius, kandidatų dėmesį išlaikančius skelbimus, kuriuos platiname tose platformose, kuriose yra jūsų kandidatai. Taip jūs pritrauksite labiau motyvuotus naujus kolegas.

Kandidatų atranka

Ilgametis darbas tobulinant kandidatų vertinimo procesą bei taikant patikrintus, objektyvius metodus leidžia priimti sprendimus apie kandidatus, paremtus konkrečiais įrodymais, o ne nuojauta. Išgryninę kandidatų vertinimo modelį, atrinkome klausimus, kurie atskleidžia kandidatų rezultatyvumą, bendradarbiavimą, reflektyvumą ir motyvaciją. Į šiuos klausimus kandidatai turi galimybę atsakyti video būdu sau patogiu metu, dėl to pirminis atrankos procesas įvyksta ženkliai greičiau. Kilusius klausimus patiksliname naudodami įžeminimo techniką, tad Jums pristatome jau atrinktus kandidatus, kurių tinkamumą galime pagrįsti konkrečiais argumentais.

Išsamus vertinimas

Tam, kad sprendimas apie priimamą kandidatų būtų kiek įmanoma tikslesnis, naudojame ne tik struktūruotus interviu, bet ir psichologinius testus, kuriuos taikome jūsų atsirinktiems galutiniams kandidatams. Tai leidžia pateikti įžvalgas apie jų pamatines savybes, elgesio tendencijas bei mokymosi potencialą. Žinodami šias įžvalgas lengviau įvesite naują darbuotoją į komandą, turėsite galimybę suvaldyti rizikas bei tikslingiau deleguoti užduotis ir motyvuoti.

Vertės jums

  • Greičiau ir efektyviau planuosite komandos plėtrą
  • Kursite inovatyvaus darbdavio įvaizdį
  • Samdysite su tokia pačia garantija

Online pritraukimas ir atranka

Į visus Jūsų klausimus atsakys Rimgailė Butkuvienė

+370 665 20886