Tripod personalo testavimo mokymai

Tripod personalo testavimo mokymai

Ar Jūs dirbate su personalo atrankomis ir Jums kartais atrodo, kad kandidatai yra lygiaverčiai ir labai sunku priimti sprendimą? O galbūt konsultuojate darbuotojus karjeros klausimais ar norite atrasti talentus įmonės viduje siekiant juos paaukštinti?

Pasitelkite į pagalbą profesionalius Tripod testus, kurie padės priimti tinkamą sprendimą.

Tripod – tai jau daugiau negu 20 metų Estijoje veikianti kompanija, kurianti profesionalius psichologinius testus – objektyvius ir standartizuotus įvertinimo metodus, kurie plačiai naudojami Baltijos šalyse. Ilgametė patirtis bei profesionali metodika užtikrina kompanijos sėkmę.

Tripod HR vadovams ir specialistams siūlo protinių gebėjimų skales ir asmenybės savybių klausimynus vertinti tiek specialistams, tiek vadovams, taip pat ir anglų kalbos įgūdžių testus. Testai naudojami ir standartizuojami penkiomis kalbomis: lietuvių, latvių, estų, anglų ir rusų, o juos galima pildyti internetu, kur taip pat lengvai sukuriamos individualios ir palyginamosios ataskaitos.

Kaip vyksta mokymai?

  • 3 dienų išsamioje mokymų programoje HR specialistams apžvelgiamas standartizuotų psichologinių testų naudojimas personalo atrankoje bei įvertinime.
  • Praktinių užduočių metu diskutuojama apie testų rezultatų interpretavimą bei rezultatų panaudojimą praktikoje. Išsamus dėmesys mokymų metu skiriamas psichologiniams Tripod testams, suteikiant reikalingas teorines žinias ir praktinius įgūdžius naudojant internetinę sistemą bei interpretuojant rezultatus.
  • Mokymų metu specialistai įgalinami savarankiškai išgryninti jų kompanijos tikslams tinkančio profilio ypatumus.
  • Sudaromos grupės – nedidelės (4-8 žmonės); tai suteikia kiekvienam dalyviui galimybę įsitraukti į diskusiją, kelti klausimus, atlikti praktines užduotis ir gauti grįžtamąjį ryšį.
  • Mokymai vyksta lietuvių kalba.
  • Tam, kad taptų licencijuotais Tripod testų naudotojais, specialistai turi būti įgiję aukštąjį išsilavinimą ir sėkmingai atlikti namų darbus. Po namų darbų priėmimo, dalyviai gali įgyti testų licenciją, kuri galioja 2 metus. Licencijuotas vartotojas gauna individualius prisijungimus prie testų paskyros Tripod testavimo sistemoje ir turi teisę naudoti ir interpretuoti testus savarankiškai.

Pirmosiomis dvejomis mokymų dienomis bus apžvelgiamas mokslinis testų naudojimo pagrindimas, interpretavimas ir pritaikymas praktikoje. Daugiau dėmesio bus skiriama asmenybės savybių bei protinių gebėjimų nagrinėjimui. Po šių dviejų mokymų dienų dalyviai atlieka namų darbus, kurių metu  savarankiškai praktikuoja rezultatų interpretavimą.

Trečiąją mokymų dieną nagrinėjama vadovų vertinimas, specialiųjų testų panaudojimas, anglų kalbos testai bei grįžtamojo ryšio teikimas vaidmenų žaidimu.

Dalyvaujantys visose trijose mokymų dienose turi teisę pretenduoti į pilną Tripod testų vartotojo licenciją, tuo tarpu dalyvaujantys tik pirmose 2-iejose dienose turi teisę pretenduoti į dalinę licenciją, suteikiančią teisę naudoti tik bendruosius asmenybės savybių bei protinių gebėjimų testus.

Mokymus veda People Link personalo vertinimo ir tyrimų vadovė Rimgailė Butkuvienė, kuri yra įgijusi Tripod testavimo mokymų vedimo sertifikatą.

Kainos 1 dalyviui:

3 dienų mokymai – 400 € + PVM (2 mokymų dienos – 360 € + PVM)

2 metų licencijos kaina – 120 € + PVM

Po mokymų pasirašysime testų naudojimo sutartį, o kompanijai sąskaitas siųsime tik už tokį kiekį testų, kurį Jūs sunaudojote – jeigu testų nenaudosite – sąskaitos negausite.

Artimiausių mokymų datos*: kreipkitės el.paštu rimgaile@peoplelink.lt.

Dėl registracijos į mokymus kreipkitės el.paštu rimgaile@peoplelink.lt

*Mokymai vyksta tik susirinkus grupei.

Kilus klausimams, susisiekite:

Rimgailė Butkuvienė
Personalo vertinimo ir tyrimų vadovė
+370 665 20886
rimgaile@peoplelink.lt

UAB „People Link“
Konstitucijos pr. 7 LT–09308 Vilnius, Lietuva
+370 5 248 7265
www.peoplelink.lt