Vadovų Paieška ir Atranka | People Link

Vadovų paieška ir atranka

Vadovų paieška ir atranka

Vadovų paieška yra itin sudėtingas ir atsakingas procesas, todėl jis patikimas tik didžiausią patirtį sukaupusiems People Link specialistams – vyresniesiems konsultantams.

Mes puikiai išmanome šiandienines tendencijas, verslo ypatybes, žinome, kaip vykdyti ir moderuoti tokio tipo paiešką, kad ji būtų sėkminga. Specializuotos paieškos ir atrankos metu yra identifikuojami savo srities lyderiai, kurie gali ne tik valdyti įmonę, bet ir kurti joje didelę pridėtinę vertę bei atverti valdomai kompanijai naujus kelius.

Itin greitai kintantys darbuotojų paieškos būdai ir besikeičiantys atrankos metodai priverčia nuolat domėtis naujausiais atliktais tyrimais, darbo rinkos ir paieškos sistemų prognozėmis bei alternatyvomis. Todėl savo kompetenciją vadovų paieškoje keliame ne tik kasdien vykdydami sudėtingus paieškos procesus, bet ir dalyvaudami tarptautinėse konferencijose ir mokymuose.

Savo kompetenciją susijusią su vadovų paieška ir strategine personalo atranka kasmet keliame didžiausioje „Global Executive Search and Strategic Recruitment“ konferencijoje Londone. Šiandieninės tendencijos atskleidžia, kad darbuotojų paieška ir atranka, nepriklausomai nuo pozicijos, pakeitė žaidimo taisykles ir įmonės šį darbą labiau nei bet kada patiki tuo užsiimančioms agentūroms. Pasikeitęs darbdavio – kandidato ir darbuotojų paieškos specialisto – kandidato santykis skatina didesnį dėmesį skirti šio užmegzto ryšio išsaugojimui ir plėtojimui. Darbdavio ir paieškos konsultantų bendrystė leidžia ne tik geriau išsikelti įmonei naudingas vadovo kompetencijas, savybes, bet ir greičiau surasti tinkamą kandidatą.

Vadovų paieška, kurią vykdo mūsų specialistai, yra atliekama atsižvelgiant į naujausias vakarų europoje taikomas atrankos tendencijas. Mes tikime, kad pagrindinis aspektas, lemiantis sėkmingą paieškos ir atrankos procesą – tinkamos, išvystytos sistemos pritaikymas. Atliktas tyrimas, kuris apėmė net 500 didžiausių pasaulio įmonių, atskleidė, kad silpna ir ne iki galo išvystyta paieškos ir atrankos sistema lemia iki 40 % neužpildytų įmonės pozicijų. Jeigu tokios tendencijos vyrauja tarptautinėse kompanijose, galima tik spėlioti, koks procentas paaiškėtų išanalizavus mažesnius biudžetus, ir silpnesnes paieškos sistemas turinčias įmones.

Vis dėlto, net ir šiame skaitmeniniame amžiuje lygiai svarbus išlieka žmogiškasis kontaktas ir gyvas bendravimas. Kaip ir visur, sistemos gali turėti neženklią paklaidą, taip pat jomis nepamatuosi žmogaus motyvacijos ir charizmos, lyderystės savybių. Todėl nuolatinis bendradarbiavimas ir ryšio palaikymas vykstantis tarp sistemos dalyvių yra labai svarbus. People Link siekia, kad kiekviena rengiama vadovų paieška ir atranka būtų nukreipta į pagrindinį tikslą – partnerystę. Čia sužaidžia ne tik emocinis, bet ir kognityvinis veiksnys – kandidatas, kuris atrankos procese sužino ar išmoksta kažko naujo apie jo asmenybės lemiamas karjeros galimybes arba jo situaciją besikeičiančiame darbo rinkos peizaže – net ir negavęs darbo pasiūlymo jausis išlošęs, gavęs naudos.

Vadovų paieška, kaip ir visi su darbuotojų atranka susiję procesai, yra sudėtiniai ir norint, kad būtų pasiektas laimėjimas (surastas tinkamas kandidatas), svarbus įsiklausymas, partnerystė ir sienų neturintis bendradarbiavimas.

Ketinate ieškoti aukščiausio lygio vadovo?

Į visus Jūsų klausimus atsakys Jurgita Lemešiūtė
+370 614 65999