Apie mus

Partneris darbuotojų paieškai ir atrankai

Partnerystės tvarumą grindžiame profesionalumu

Esame Jūsų sektoriaus žinovai – kiekvienas „People Link“ personalo atrankos kompanijos konsultantas yra ne tik personalo paieškos ir atrankos, bet ir tam tikro verslo sektoriaus ekspertas, suprantantis čia dirbančiųjų lūkesčius, motyvaciją, atlyginimų vidurkius, o taip pat žinantis, kaip pasiekti bei sudominti geriausius specialistus tame sektoriuje.

Žinome, kad specialistas nelygus specialistui – todėl kalbame kandidatų kalba. Turime ir šias specifines žinias padedančią ugdyti mokymų ir augimo programą – tai mums padeda kokybiškai įvertinti Jums rekomenduojamo kandidato patirtį ir žinias bei išskiria mūsų įdarbinimo agentūros įgūdžius.

Atsakingai įvertiname darbuotojo tinkamumo poziciją, nes mes už jį garantuojame. Esame tikri dėl siūlomų kandidatų, nes juos atrinkome vadovaudamiesi „People Link to Business“ vertinimo modeliu, kuris paremtas viena naujausių elgsenos ir pasiekimų vertinimo metodikų. Kompleksiškai įvertinti kandidatą ir pateikti rekomendacijas, kaip dirbant su juo pasiekti geriausių rezultatų, mums padeda Lietuvoje adaptuota „Tripod“ psichologinių  ir protinių gebėjimų vertinimo testų metodika.

Partneris augimui

Jūsų augimo siekiame kompleksiškai

Dinamiškoje verslo aplinkoje ypač svarbu greitis ir kokybė, todėl mes galime greičiau ir geriau. Turėdami ilgametę patirtį personalo paieškos ir atrankos srityje galime greitai parinkti tinkamiausią paieškos strategiją ir numatyti rizikas. Esame atsirinkę sektorius bei funkcijas, kuriuos išmanome geriausiai. Mūsų personalo atrankos kompanijos sėkmę užtikrina ir ne mažiau svarbus efektyvus projektų valdymas bei darbo pasidalijimas – prie vieno projekto dirba 2-3 specialistų komanda, atsakinga už tam tikrą jo dalį: darbuotojų rinkos tyrimą, talentų pritraukimą, kandidatų įvertinimą bei atranką.

Esame ten, kur esate Jūs, kad Jūsų plėtros neribotų sienos. Esame vieninteliai Lietuvos rinkoje, turintys padalinį vienoje dinamiškiausių darbo rinkų – Londone, ir užsiimantys tarptautine darbuotojų paieška Vakarų Europoje bei NVS šalyse. Turime patikimus partnerius Latvijoje, Estijoje, Olandijoje ir netgi Hong Konge. Taip pat turime patirties ieškant darbuotojų Bulgarijoje, Kazachstane, Azerbaidžane, Irane ir JAE.

Augimas – kompleksinis procesas: tai ir plėtra, ir vidinės organizacinės kultūros formavimasis bei su tuo susiję verslo sėkmę lydintys iššūkiai. Todėl mūsų įdarbinimo agentūros tikslas yra daugiau nei vien tik naujų darbuotojų pritraukimas į Jūsų įmonę – siekiame Jums padėti įveikti visus su žmogiškaisiais ištekliais kilusius klausimus. Mes padedame Jums įvertinti Jūsų esamą personalo valdymo startegiją, diegiame darbuotojų veiklos vertinimo ir 360 laipsnių sistemas; atliekame darbuotojų pasitenkinimo darbu ir įsitraukimo tyrimus.

Partneris partnerystėms

Partnerystė – tai mūsų vertybė ir sėkmės receptas

Mūsų personalo atrankos kompanijos specialistai siekia ilgalaikio ir kokybiško ryšio, paremto abipusiu pasitikėjimu ir skaidrumu, todėl esame kartu, kai Jums reikia priimti sudėtingus sprendimus; objektyviai konsultuojame bei dalindamiesi rinkos žiniomis parodome alternatyvius sprendimo būdus; elgiamės diskretiškai su Jūsų informacija ir jos neteikiame trečiosioms šalims be Jūsų sutikimo.

Partnerystė mums taip pat reiškia Jūsų strateginių planų įgyvendinimą per talentų valdymą. Todėl siekiame pažinti Jus, kad mūsų įdarbinimo agentūros šiandien trūkstamai pozicijai pasiūlyti kandidatai duotų norimus vaisius ilgalaikėje perspektyvoje, o strateginio pobūdžio rekomendacijos padėtų greičiau artėti link siekiamų tikslų.